ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΗΠΕΔΩΝ
25/03/2019 - 28/03/2019
Παλαιά
Διαθέσιμα
Κλεισμένα
Κρατήσεις μου
Αγώνες κατάταξης
 
Δευτέρα, 25/03/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (members)
Λαγκουβάρδος
Πατινιώτη
     
Επισκέπτης
                       
Κουβίδης
Κουφάκης
Γιαννακάκης
Χριστοδουλάκης
   
 
Court 2 (grass)            
Ρασούλης
Γαζανός
                             
Τζανάκη
Νικηφοράκη
           
Court 3 (grass)            
Φλουράκη
Ρασούλης
                     
Τσολή
Κοτρώνης
 
Γιατζάκης
Διαλυνάς
         
Court 4 (grass)  
Κοκκολάκης
Περισυνάκης
                               
Δαβάκης
Βαράκλας
                 
Court 5 (grass)                                  
KIDS
                         
Court 6 (hard)    
Καρατζόγλου
                         
Καρατζόγλου
Γενετζάκης
Ταμιωλάκης
             
Court 7 (hard)                                      
Μουρτζάκης
Μυλωνακης
Μιχελάκος
Σκιάδα
             
Court 8 (hard)                                            
Καραπιδάκης
Παπαδαντωνάκης
             
Court 9 (Σβούρα)                                                                
 
Padel 1      
Παρασύρη
Καλαμαρά
(2)
                 
Κοκκολάκης
Περισυνάκης
(1)
   
Padel 2                                
Padel 3                                
Τρίτη, 26/03/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (members)          
Καλαϊτζάκης
Τοπούζας
(1)
           
Καλαϊτζάκης
Δημάκης
(1)
Καλαϊτζάκης
Παπακαλιάτη
(1)
   
Ζαχαρόπουλος
Ταμιωλάκης
     
 
Court 2 (grass)    
Μπομπονη
Καρβουναράκης
(1)
Παπαδόπουλος
Σκουλικάρη
(2)
                   
Κουδουμά
Μοσχούς
(7)
Κουδουμά
Αδαμάκη
(7)
Κουδουμά
Βλαχάκης
(5)
Κουδουμά
Κλεώπας
(4)
Κουδουμά
Μαραυγάκη
(3)
Κουδουμά
Καλλιτσουνάκη
(4)
Μπικάκης
Γιατζάκης
 
Court 3 (grass)    
Σαμαράκης
Καρά
(4)
Σαμαράκης
Πολεμαρχάκη
(2)
                       
Σαμαράκης
Λάμπρου
(4)
Σαμαράκης
Χατζηδάκης
(1)
Σαμαράκης
Κατσιρντάκη
(3)
Σαμαράκης
Βαράκλας
(3)
Μπομπονη
Ζαχαράκης
(3)
       
Court 4 (grass)    
Σκορδούλη
Μαθιουδάκης
(4)
                           
Σκορδούλη
Καλογιαννάκης
(5)
Σκορδούλη
Αλεξάκη
(4)
Μπομπονη
Βιδακης
(1)
Μπομπονη
Μπιτζαράκη
(4)
Σκορδούλη
Κουγιουμουτζής
(4)
Σκορδούλη
Μιγαδάκης
(4)
   
Court 5 (grass)                                    
Μπομπονη
Διαλυνά
(8)
Μπομπονη
Θωμαϊδη
(6)
Σκορδούλη
Κουμπενάκης
(3)
Σκορδούλη
Γιαπιτσόγλου
(3)
Βαχαρίδης
Τσαγκαράκης
(4)
       
Court 6 (hard)
Παπαδόπουλος
Πτερούδης
(1)
Κουδουμά
Μαυράκη
(2)
Κουδουμά
Θεοδώρου
(4)
           
Καρατζόγλου
Πάντου
(1)
Καρατζόγλου
Ζαχαράκη
(5)
 
Καρατζόγλου
Καλογεράκη
(6)
Καρατζόγλου
Παρασύρης
(6)
Καρατζόγλου
Πορτοκαλάκη
(3)
Καρατζόγλου
Κοκκινάκης
(4)
Καρατζόγλου
Καλογιαννάκη
(4)
       
Court 7 (hard)    
Βαχαρίδης
Παπαδομιχελάκης
(3)
                   
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(3)
   
Παπαδόπουλος
Αλεξοπούλου
(2)
Παπαδόπουλος
Ζερβάκης
(4)
Παπαδόπουλος
Ροδουσάκη
(5)
Παπαδόπουλος
Χαραλαμπίδης
(4)
Παπαδόπουλος
Σιδεράκης
(3)
     
Court 8 (hard)  
Καλαϊτζάκης
Ζαμπετάκης
(1)
                     
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(2)
Βαχαρίδης
Αρχαβλη
(2)
Βαχαρίδης
Τσαγκαράκης
(3)
Βαχαρίδης
Χρονάκη
(4)
Βαχαρίδης
Μεταξακης
(4)
Βαχαρίδης
Γεωργής
(3)
Σαμαράκης
Χριστοδουλάκης
(3)
       
Court 9 (Σβούρα)                                                                
 
Padel 1                    
Επισκέπτης
Ασπιρτάκης
(3)
         
Padel 2                                
Padel 3                    
Βογιατζάκη
Επισκέπτης
         
Τετάρτη, 27/03/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (members)                                
Καλαϊτζάκης
Λυμπερακης
(1)
Καλαϊτζάκης
Κυρμιζάκης
(1)
       
 
Court 2 (grass)    
Σαμαράκης
Μαραυγάκη
(4)
Σαμαράκης
Φιλιππάκης
(1)
                   
Κουδουμά
Χαρκιανάκης
(7)
Κουδουμά
Τσιριγωτάκη
(7)
Κουδουμά
Γιαννούλης
(7)
Κουδουμά
Μαματζάκης
(3)
Κουδουμά
Μιχελαράκης
(4)
Κουδουμά
Καλλιτσουνάκη
(4)
Βαχαρίδης
Μπουτσίνης
(2)
   
Court 3 (grass)  
Σκορδούλη
Αδαμοπούλου
(4)
Σκορδούλη
Σουμάνη
(3)
                     
Μούρτζιου
Επισκέπτης
(1)
Σαμαράκης
Περισυνάκης
(4)
Σαμαράκης
Μαλά
(4)
Σαμαράκης
Κουναλάκη
(3)
Σαμαράκης
Γιανναδακης
(4)
Μπομπονη
Δασκαλάκης
(3)
       
Court 4 (grass)    
Καρατζόγλου
Γιαννούλης
(1)
Παπαδόπουλος
Πατελαρου
(3)
               
Σκορδούλη
Δημοσθένους
(1)
Σκορδούλη
Κουγιουμουτζής
(3)
   
Μπομπονη
Μαρκάκη
(7)
Μπομπονη
Μπιτζαράκη
(4)
Μπομπονη
Λυπάκης
(4)
Σκορδούλη
Σμαργιανάκης
(4)
Σκορδούλη
Λαυρενίδης
(4)
   
Court 5 (grass)                                
Μπομπονη
Βαράκλα
(5)
Μπομπονη
Τσαγκαράκη
(8)
       
Σκορδούλη
Κατσουλάκη
(4)
           
Court 6 (hard)    
Βαχαρίδης
Σασλής
(4)
                   
Καρατζόγλου
Ζαχαράκη
(5)
Καρατζόγλου
Ζαχαράκη
(5)
Καρατζόγλου
Τζορμπατζάκης
(4)
Καρατζόγλου
Μανδαλενάκης
(2)
Καρατζόγλου
Καλαϊτζιδάκης
(4)
Καρατζόγλου
Τυλιανάκη
(2)
Καρατζόγλου
Καραπιδάκης
(3)
   
Court 7 (hard)    
Καλαϊτζάκης
Γιατζάκης
(1)
                   
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(3)
Παπαδόπουλος
Κάππου
(4)
Παπαδόπουλος
Παπαλεωνίδας
(8)
Παπαδόπουλος
Γιαλαμά
(4)
Παπαδόπουλος
Καρανδινάκη
(4)
Παπαδόπουλος
Καραμανώλακη
(4)
Παπαδόπουλος
Κουνάλη
(3)
Παπαδόπουλος
Παπαδοβασιλακης
(3)
 
Court 8 (hard)                            
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(2)
Βαχαρίδης
Φοβάκης
(3)
Βαχαρίδης
Λασιθιωτάκη
(4)
Βαχαρίδης
Μαστρακούλη
(4)
Βαχαρίδης
Βαχαρίδης
Βαχαρίδης
Πειρασμάκη
(4)
Μαλτεζακης
Επισκέπτης
(1)
   
Court 9 (Σβούρα)                                                                
 
Padel 1                                
Padel 2                                
Padel 3                    
Επισκέπτης
Αθανασιάδου
(1)
         
Πέμπτη, 28/03/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (members)          
Καλαϊτζάκης
Τοπούζας
(1)
           
Καλαϊτζάκης
Επισκέπτης
(1)
Καλαϊτζάκης
Σκορδαλάκης
(1)
Καλαϊτζάκης
Κυρμιζάκης
(1)
   
Σοφουλάκη
Μαυρομάτης
 
 
Court 2 (grass)
Κουδουμά
Θεοδώρου
(3)
Κουδουμά
Σιδηρόπουλος
(1)
Κουδουμά
Κλαψινός
(4)
Κουδουμά
Αδαμάκη
(8)
Κουδουμά
Μουτσοπούλου
(3)
Κουδουμά
Κλεώπας
(4)
Κουδουμά
Χαρωνιτάκης
(3)
Κουδουμά
Αλεξάκη
(4)
Court 3 (grass)
Σαμαράκης
Καρά
(2)
Σαμαράκης
Πολεμαρχάκη
(2)
Σαμαράκης
Βαρδαβας
(3)
Σαμαράκης
Χατζιδάκης
(3)
Σαμαράκης
Δελιμάνη
(4)
Σαμαράκης
Τσολή
(4)
Σαμαράκης
Μπουτσάκης
(4)
Court 4 (grass)
Σκορδούλη
Ξαγοράρης
(4)
Σκορδούλη
Κιοστεράκης
(2)
Σκορδούλη
Καλογιαννάκης
(5)
Σκορδούλη
Ξυλούρη
(3)
Μπομπονη
Βιδακης
(4)
Σκορδούλη
Τρουλλινός
(3)
Μπομπονη
Δασκαλάκης
(4)
Σκορδούλη
Σταυρακάκης
(4)
Court 5 (grass)
Μπομπονη
Παπασηφάκης
(7)
Μπομπονη
Κολοκοτρώνης
(5)
Σκορδούλη
Παπαδάκης
(4)
Μπομπονη
Ανωγειανάκη
(2)
Σκορδούλη
Μαυράκη
(4)
Court 6 (hard)
Καρατζόγλου
Καλογιαννάκης
(3)
Καρατζόγλου
Πάντου
(1)
Καρατζόγλου
Ζαχαράκη
(5)
Καρατζόγλου
Χριστοδουλάκης
(3)
Καρατζόγλου
Παρασύρης
(6)
Καρατζόγλου
Πορτοκαλάκη
(1)
Καρατζόγλου
Βισκαδουράκης
(3)
Καρατζόγλου
Σφακιανάκης
(3)
Court 7 (hard)
Καλαϊτζάκης
Αποστολάκης
(1)
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(3)
Παπαδόπουλος
Θεοδοσάκη
(3)
Παπαδόπουλος
Μιχελουδακης
(3)
Παπαδόπουλος
Ζερβάκης
(4)
Παπαδόπουλος
Ροδουσάκη
(4)
Παπαδόπουλος
Μουρτζάκης
(4)
Παπαδόπουλος
Μαλίχιν
(3)
Court 8 (hard)
Βαχαρίδης
Σασλής
(4)
Βαχαρίδης
Παπαδομιχελάκης
(3)
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(2)
Βαχαρίδης
Απλαδά
(5)
Βαχαρίδης
Τσαγκαράκης
(3)
Βαχαρίδης
Χρονάκη
(4)
Βαχαρίδης
Μιχελάκος
(4)
Βαχαρίδης
Βαχαρίδης
Μιλαθιανάκη
(2)
Court 9 (Σβούρα)
 
Padel 1                                
Padel 2                                
Padel 3